2010–2011 m.m.

Prevencinė pamoka skirta pasaulinei AIDS dienai

Gruodžio 1-ąją Pasaulinė kovos su AIDS diena minėta mūsų mokykloje. Ryte per pirmą pamoką kiekvienam buvo įsegtas raudonas kaspinėlis – kovos su AIDS simbolis.

Socialinė pedagogė Asta Marcinkevičienė ir vyresniųjų klasių mokiniai paruošė du informacinius stendus, iliustruotus mokinių piešiniais ir plakatais, pasakojančius apie AIDS. Aktų salėje vyko integruota pamoka vyresniųjų klasių mokiniams ,,Sakydamas NE - renkuosi saugesnį gyvenimo būdą“. Pamokos metu mokytoja metodininkė Reda Valančienė ne tik supažindino su ligos atsiradimo istorija, užsikrėtimo būdais ir apsaugos priemonėmis, bet ir mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje, sudėjo dėlionę, piešė plakatus - tokiu būdu parodydami savo gebėjimus susirasti reikiamą informaciją ir susieti jau turimas žinias su pritaikymu praktinėje veikloje. Šiais renginiais kovos su ŽIV viruso plitimu ir kitais žalingais įpročiais prevencija mūsų mokykloje nesibaigė. Gruodžio 3-5 d. organizuojamas prevencinis projektas ,,Įkalinti mokykloje“, kiekvieną savaitę vyks įvairios sportinės varžybos stiprinančios mokinių sveikatą. Aktyviausieji prevencinių renginių dalyviai bus paskatinti prizais Kalėdinės vakaronės metu.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Reda Valančienė