2010–2011 m.m.

Penktokų tėvelių susirinkimas

Lapkričio 18 d. penktos klasės auklėtoja Gražina Adamukaitienė pakvietė penktokų tėvelius į popietę. Susitikime su tėveliais dalyvavo mokyklos direktorius Stasys Valančius, dalykų mokytojai, socialinė pedagogė. {akgallery}

Pirmiausia tėvelius pasveikino mokyklos direktorius ir palinkėjo gero bendravimo bei bendradarbiavimo, supažindino su penktokų darbeliais saugaus eismo tematika. Dalykų mokytojai išsamiai aptarė, kaip 5 klasės mokiniams sekasi mokytis, su kokiais sunkumais susiduria, atsakė į tėvelių klausimus. Socialinė pedagogė Asta Marcinkevičienė apžvelgė, kaip sekėsi penktokams adaptuotis naujame kolektyve.

Klasės auklėtoja tėvelius supažindino su mokinio elgesio taisyklėmis, atsakė į klausimus ir pakvietė į kūrybinių darbų parodėlę ,,Rudens išdaigos“.

Klasės auklėtoja G. Adamukaitienė