2010–2011 m.m.

Projektas ,,Rudens spalvos’’

Lapkričio 15 - 18 dienomis mokyklos dailės būrelis ,,Vaivorykštė’’, vadovaujamas mokytojos metodininkes O.Žvirblienės vykdė projektą ,,Rudens spalvos’’.

Kūrybingųjų ir darbščiųjų V- X klasių mokinių surengtoje parodoje ,,Rudens kraitelė’’ grožėjomės eksponatais, kompozicijomis iš rudens gėrybių, piešiniais. Lankytojai rinko labiausiai patikusius darbelius.

Projekto pristatymo šventė suspindėjo spalvinga Rudens damų kostiumų kolekcija, dėdės Rudenėlio ir bobutės šou, vedėjų Rytės ir Kristinos deklamuojamomis eilėmis, vokalinio ansamblio, vadovaujamo vyr.mokytojo S.Kondroto parinktomis dainomis, atspindinčiomis margaspalvio metų laiko nuotaiką.

Išradingiausieji projekto dalyviai buvo paskelbti ir įvertinti.

Šventę paįvairino direktoriaus pavaduotojos I.Liutkevičienės pašmaikštavimas iš tautosakos lobyno apie Martyno dienos pranašystę ,,Jei per Martyną ledas - per Kalėdas bradas, jei per Martyną bradas - per Kalėdas ledas‘‘. Mėginome apibūdinti šiųmetį Martyną bei klausydami direktoriaus S.Valančiaus palinkėjimų mintyse ruošėmės žiemos šventėms mokykloje.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui G.Antanavičienė {akgallery}