2010–2011 m.m.

Šventinė mokinių savivaldos diena

Kaip ir kasmet, tradiciškai ir šiemet mokinių taryba organizavo Mokytojų dieną mokykloje.

10 klasės mokiniams teko ,,ragauti‘‘ mokytojo duonos-jie vedė pamokas. 9 - oji klasė kūrė šventinę nuotaiką - puošė salę, dovanojo pačių pagamintus sveikinimo atvirukus mokytojams. Visi 5- 10 klasių auklėtiniai gražiausiomis eilėmis bei gėlių žiedais sveikino sukviestus į šventę auklėtojas, mokytojus.

,,Telydi Jus meilė ir sėkmė‘‘ pavadinome šventę mokytojams, norėdami išsakyti pačius prasmingiausius jausmus, dėkodami už tai, kad mumyse sėja gėrį, viltį, siekį, dalija žodžius, mintis, save.

Linkėjome, kad ne tik šiandien, bet ir visą gyvenimą Mokytojai jaustųsi mylimi, laukiami, reikalingi savo mokiniams ir artimiesiems.

Šventės akimirkos fotogalerijoje