2010–2011 m.m.

Mūsų teisė gyventi be prievartos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, palaikydama Lietuvos vaikų teisių gynimo organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ iniciatyvą ir kreipimąsi imtis prevencinių priemonių prieš vaikų patiriamą smurtą, gegužės mėnesį jau trečius metus iš eilės vykdo akciją - ,,Mėnuo- be smurto prieš vaikus“.

Tu gali susivaldyti, nes Tavo mintys, jausmai ir elgesys priklauso Tau! Nuo Tavo elgesio priklauso Tavo artimųjų ir visų aplinkinių gerovė...

Tokiais žodžiais gegužės 17 dieną netradicinę pamoką mūsų mokyklos 7-9 klasių mokiniams pradėjo Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorė Agnė Mitrulevičienė ir Kauno apskrities VPK Prienų RPK VTS prevencinio poskyrio inspektorė Kristina Banionienė. Mokiniai buvo supažindinti su pagrindinėmis teisėmis ir pareigomis, su organizacijomis teikiančiomis įvairiapusę pagalbą rajone, Lietuvoje ir užsienyje.

Mažo žmogaus didelės teisės, pareigos, norai...Mažo žmogaus didelis ir atviras pasaulis... Mokytojai žino, kad mokiniai turi teises, kurias privalo gerbti ne tik bendraamžiai , bet ir suaugę, todėl, siekdama gerinti vaikų padėtį, mokykla glaudžiai bendradarbiauja su Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centru, Prienų RPK VTS prevenciniu poskyriu organizuodama bendras paskaitas, išvykas, užsiėmimus socialinės rizikos šeimų vaikams. Smurtas ir abejingumas skriaudai nepuošia nei vienos visuomenės, tačiau mūsų valioje ir galioje tai keisti. Todėl visus kviečiame prisijungti prie šios akcijos: nevartoti smurto savo šeimose, padėti kiekvienam vaikui, kuriam reikalinga pagalba.{akgallery}

Mokytoja Reda Valančienė