2010–2011 m.m.

Graži Motinos dienos šventės tradicija Balbieriškyje

Gėlių darželiuose pražydus pirmiesiems tulpių žiedams Balbieriškio pagrindinėje mokykloje, kaip ir kasmet, - šiemet vėl skamba posmai, dainos, aidi šokiai, džiugina mokinių rankomis atlikti darbeliai.

Balbieriškyje gyvuoja graži tradicija Motinos dienos šventę rengti bendradarbiaujant pagrindinės mokyklos mokytojams, mokiniams bei kultūros ir laisvalaikio centro darbuotojams. Pagerbiame ne tik mokyklos mokinių, bet ir miestelio mamas ir močiutes.

Šventėje mamas sveikino Balbieriškio seniūnijos seniūnas Algis Marcinkevičius bei Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorius Stasys Valančius.

Skaidrią nuotaiką dovanojo pradinių klasių mokinių šokių kolektyvas ,,Ringutis“, vadovaujamas mokytojos Ramutės Švedienės, skambia daina linksmino pagrindinės mokyklos, kultūros ir laisvalaikio centro vaikų ansambliai, kuriuos parengė muzikos mokytojas Saulius Kondrotas, direktorė Neringa Senavaitytė, vadovai Artūras Petraška ir Mindaugas Bartusevičius.

5-10 klasių mokiniai su mokytojais Ona Žvirbliene, Algiu Gustainiu padovanojo kūrybinių darbų parodą.

Tikimės, kad visi šventėje dalyvavusieji parsineš po dalelę džiugesio ir šilumos į savo namus.

Šventės akimirkos fotogalerijoje

Balbieriškio pagrindinės mokyklos