2010–2011 m.m.

Paminėjome Kovo 11-ąją

Kovo 10 dieną mūsų mokykloje vyko Lietuvos Nepriklausomybės 21-ųjų metinių minėjimas, kurį vedė istorijos mokytoja Ona Janė Juozokienė.

Tautine atributika ir dokumentine medžiaga papuoštoje salėje pirmiausia sugiedojome Lietuvos himną. Paskui skaitovai – 8 klasės ir Alytaus profesinio rengimo centro Mykolo Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriaus mokiniai – kartu su istorijos mokytoja apžvelgė Lietuvos kelią nuo 1940 iki 1990 m. Klausėmės istorijos faktų, prisiminimų fragmentų. Ypač įstrigo Dalios Grinkevičiūtės, Justino Lelešiaus, Adolfo Ramanausko-Vanago, Vytauto Kernagio prisiminimai. Skambėjo Bernardo Brazdžionio, Kazio Bradūno, Justino Marcinkevičiaus ir kitų poetų eilės, tremtinių dainos, kurias atliko 8 klasės mokiniai vadovaujami muzikos mokytojo Sauliaus Kondroto. Pabaigoje su trispalvėmis vėliavomis rankose savo dainas Lietuvai skyrė mažiausieji - pradinukai. Ruošiantis šventei, mokykloje vyko sportinės varžybos, skirtos Kovo 11-ajai. Mokytojas Juozas Muliauskas apdovanojo gausų būrį prizininkų. Mokytoja Danutė Petraškienė padėkas įteikė 4-5 klasių matematikos olimpiados dalyviams, o mokytoja Irena Petraškienė apdovanojo jaunuosius miško bičiulius.

Mokyklos direktorius Stasys Valančius dėkojo abiejų mokyklų mokiniams ir mokytojams, kad jie dokumentine medžiaga, poezijos ir dainos posmais leido prisiliesti prie Lietuvos istorijos.

Minėjimo nuotraukos fotogalerijoje

Balbieriškio pagrindinės mokyklos