2010–2011 m.m.

Palydėjome senuosius metus

Kasmet, baigiantis metams, mokyklos bendruomenė juos palydi šurmuliuojančiu karnavalu. Pasitinkant Naujuosius,  baltojo triušio metus,  V- X klasės surengė  šventinį kaukių vakarą.

V klasė dailiomis, pačių pagamintomis dekoracijomis išpuošė sceną  bei  įdomiai inscenizavo H.K.Anderseno pasaką,,Mergaitė su degtukais‘‘. Pasakos personažai kvietė visus susirinkusiuosius tapti geresniais.

VI-os klasės mokiniai ,,pavirto‘‘ bitutėmis bei atskleidė lietuvių liaudies patarlės,,Darbštus kaip bitė‘‘ skambesį.

Septintokai išmėgino ,,2 minutes šlovės‘‘scenoje.

Aštuntoji klasė džiugino individualiais  kaukių prisistatymais. Tai ,,Kinijos imperatorius‘‘ su žmona, mokinė iš netolimos praeities, meksikiečių serialų aktorė, pragaro valdovas, dizainerė iš Paryžiaus.

IX-oji klasė sukvietė šokiui pasakų draugus ir priešus - kiškį, lapę, vilką, katinėlį ir gaidelį, Raudonkepuraitę, Batuotą katiną, karalių.

Dešimtokų pasirodymą lydėjo sportiškai nusiteikęs Kalėdų senelis su Snieguole.

Visi karnavalo dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Šventinius linkėjimus bei Padėkos raštus klasėms už spalvingai, originaliai, aktualiai, meniškai papuoštus mokyklos langus dalijo mokyklos direktorius Stasys Valančius.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė