2009–2010 m.m.

Kelionė į Trakus ir Vilnių

Š.m. gegužės 31 d. popietę mes, 6 ir 8 klasių mokiniai, vykome į ekskursiją Trakai – Vilnius.

Pirmiausia sustojome Trakuose. Ten Galvės ežere plaukėme garlaiviu, po to apžiūrėjome pilį. Trečiajame aukšte įsigijome ,,Pasidaryk pats“ suvenyrų.

Pasigėrėję Trakais, važiavome į Vilnių. Čia prie Seimo rūmų klausėmės koncerto ,,Kai mūsų širdys plaka išvien“. Perėjome Gedimino prospektą, stabtelėjome prie V. Kudirkos paminklo. Užsukome į Katedrą, funikulieriumi pasikėlėme į Gedimino kalną. Grožėjomės miestu nuo Gedimino pilies. Po to vaikščiojome Senamiestyje.

Grįždami namo, Aukštadvaryje apžiūrėjome Velnio duobę. Linksmai ir draugiškai nusiteikę, dalinomės kelionės įspūdžiais...

Už turiningą kelionę dėkojame mokytojoms Onai Žvirblienei, Albinai Marčiukaitienei, Janinai Grigutienei, vairuotojui Jonui Žvirbliui.

Dagiau nuotraukų fotogalerijoje

Rytė Kurapkaitė