2009–2010 m.m.

BIRŽELIO 1-oji - Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vasara prasideda gražia švente - Tarptautine vaikų gynimo diena. 1949 metais Tarptautinėje moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta Birželio 1-oji - Tarptautinė vaikų gynimo diena, o pirmą kartą ji paminėta 1950 metais. Ši diena - tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Vaikystė - nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Deja, ne visuomet vaikystė būna šviesi, kai trūksta tėvų meilės ar sveikatos, sunku būti nerūpestingu. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga apsaugoti vaikystę - mažų žmogučių svajones ir norus paversti realybe. Minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo kūrybinėje laboratorijoje, kurios metu išsakė savo mintis ir svajones, pageidavimus ir palinkėjimus visiems, nuo kurių priklauso, kad vaikystės spalvos būtų tik šviesios, o svajonės virstų realybe...

Dagiau nuotraukų fotogalerijoje