2009–2010 m.m.

Šventinis koncertas ,,Mama, būk mano pasaka”

Balandžio 30 d. mokykloje vyko šventinis koncertas ,,Mama, būk mano pasaka”, skirtas Motinos dienos minėjimui.

Šventę pradėjo mokyklos direktorius Stasys Valančius ir Balbieriškio miestelio seniūnas Algis Marcinkevičius. ,,Nei gėlės, nei žodžiai niekada neatpirks to, ką jūs, mielos mamos, dovanojate savo vaikams", - sveikino direktorius.

Mamytes sveikino Balbieriškio LKC duetas Ramunė ir Neringa, suaugusiųjų ir vaikų ansambliai (vadovas Artūras Petraška), liaudiškos muzikos ansamblis (vadovas Mindaugas Bartusevičius). Prie jų prisijungė mokyklos ,,Ringučio" šokėjai (vadovė mokytoja Ramutė Švedienė), pradinių ir vyresniųjų klasių chorai (vadovas mokytojas Saulius Kondrotas). Nuoširdžius posmus skaitė Ignutė, Viktorija ir Marius.

Šventės vadovės socialinė pedagogė Asta Marcinkevičienė ir Balbieriškio LKC direktorė Neringa Senavaitytė.

Šventės akimirkos fotogalerijoje