2009–2010 m.m.

Atvira pamoka

Matematikos vyresnioji mokytoja Danutė Petraškienė kolegas pakvietė į atvirą pamoką. 7 klasės mokiniai, dirbdami grupėse ir porose, patys susirado atsakymus į iškeltus pamokos uždavinius, aiškino savo draugams, taikė žinias praktikoje, įsivertino savo veiklą. Pamokoje ir jos  aptarime dalyvavę mokytojai Stasys Valančius, Gražina Adamukaitienė, Albina Marčiukaitienė, Reda Valančienė, Marė Vaitkevičienė – konstatavo mokytojos ir mokinių veiklos pamokoje stipriąsias puses (aktyvią mokinių veiklą, ugdymo metodų įvairovę, vertinimo ir įsivertinimo įtaką), aptarė tobulintinas sritis.

Tokia gerosios patirties sklaida padeda mokytojams tobulėti, o mokiniams sudaryti kokybiško ugdymo(si) sąlygas pamokoje.