2009–2010 m.m.

Margaspalviai lėktuvėliai – dovana Lietuvai

Prienų rajono Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai Lietuvos Nepriklausomybės 20 metų atkūrimo minėjimą pradėjo netradicine pamoka aktų salėje, kurią vedė buvęs mokyklos mokinys istorijos mokytojas V.R.Sidaravičius. Po išsamaus ir įdomaus pranešimo, visi mokiniai, nešini iš popieriaus išlankstytais margaspalviais lėktuvėliais, išbėgo į mokyklos kiemą, kur skanduojant ,,Su gimimo diena, Lietuva!” šimtas lėktuvėlių pakilo į dangų, simbolizuodami laisvę, nepriklausomybę, pasirinkimo galimybę ir meilę savo gimtinei Lietuvai.

Taip pat kovo 03-09 dienomis mūsų mokykloje vyko netradicinių renginių savaitė, skirta Lietuvos Nepriklausomybės 20-mečiui paminėti. Kūno kultūros mokytojas J.Muliauskas organizavo tarpklasines 3X3 krepšinio varžybas 7-10 klasių mokiniams ir kvadrato varžybas 5-6 klasių komandoms. Jaunieji mokyklos dailininkai, vadovaujami mokytojos O.Žvirblienės, dalyvavo geriausio piešinio skirto Kovo 11–ąjai konkursui. Per lietuvių kalbos pamokas buvo rašomas ir renkamas gražiausias palinkėjimas Lietuvai. Geriausiai pasirodę mokiniai apdovanoti mokyklos padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje