2015–2016 m.m.

Meilė turi tūkstančius vardų...

Penktadienio popietę aštuntokai pakvietė 5-10 klasių mokinius į Valentino dienos šventę. Ruošiantis šiai dienai, reikėjo atlikti namų darbus: nupiešti plakatą, sukurti eiles, pasidaryti emblemas.

Mokiniai nuotaikingai atliko įvairias užduotis, kurias pademonstravo Saulius, Lukas, Mantas, Ieva, Žanas, Edvinas T. Teko, užsidėjus ausines, atspėti draugo tariamus žodžius, pavaizduoti žodį kūno kalba, iš duotų žodžių sudėti eilėraštį, šokti, dainuoti. Netilo juokas, plojimai, nestigo jumoro, išradingumo, pagalbos vienas kitam. Tuo tarpu komisija, kurią sudarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė, technologijų mokytoja Edita, budėtoja Irena, atidžiai skaičiavo  balus. Pirmoji -  "Meilės sergėtojų" - nominacija atiteko 5 klasei.  Devintokai  pelnė nominaciją "Pasiryžę meilei", dešimtokai tapo  "Meilės ekspertais". "Meilės kankiniais" nominuota 6-7 klasės.

Renginio vedėjai Greta ir Mantvydas, dėkodami  šventės dalyviams, palinkėjo dalinti meilę visiems. Dalinti tikrai yra ką, nes meilei, pasak poeto Pauliaus Širvio, skiriama "tūkstančiai vardų".{akgallery}

Mokytoja Janina Grigutienė