2014–2015 m.m.

„Skaitymo skrynią atvėrus“ bibliotekoje

Vaikams smagiausia skaityti aplinkoje, turtingoje knygų. Mokyklos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos  konstruktyviai   bendradarbiauja su miestelio bibliotekos bibliotekininkėmis, augina skaitytojus nuo mažens.

III-os klasės mokiniai miestelio bibliotekoje lankėsi, vykdydami savarankiško skaitymo ugdymo projektą „Skaitymo skrynią atvėrus“. Bibliotekininkės Edita Marcinkevičienė ir Angelė Kazlauskienė šiltai sutiko smalsius skaitytojus. Mokiniai domėjosi  Dzūkijoje kūrusių poetų ir rašytojų knygomis. Pasirinkę A.Matučio, M.Vainilaičio knygeles vaikai  porose skaitė, susipažino su kūrinių  temomis, veikėjais. Be abejo, klausėsi vieni kitų garsiojo skaitymo, aiškinosi negirdėtus žodžius.

Bibliotekininkės padėkojo dažniausiai savarankiškai besilankantiems bibliotekoje III-os klasės skaitytojams.

Mokiniai praturtino žodyną, ir papildė kiekvienas savąją skaitymo „skrynią“.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Gražina Antanavičienė, pradinių klasių mokytoja