Edukacija „Tiko Tiks“- Alytaus regiono atliekų tvarkymo centre

Balandžio 23 dieną mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje aplinkosauginėje pamokoje „Tiko Tiks“ – Alytaus regiono atliekų tvarkymo centre. Įstaigos tikslas skleisti aplinkosaugines idėjas, kurias galime įgyvendinti savo kasdieniu elgesiu, vartojimo įpročiais.

Tiko Tiks virtualioje edukacinėje klasėje mokiniai susipažino su Takniškių mechaninio ir biologinio atliekų apdorojimo įrenginiais, Tiko Tiks veikla, daiktų mainų centrais.

Interaktyvių priemonių pagalba mokiniai turėjo galimybę virtualiai „pasivaikščioti“ atliekų keliais, pamatyti įvairiausias tvarkymo ir perdirbimo technologijas, sėkmingai atliko rūšiavimo užduotis, pritaikomas kasdieniniame gyvenime.

Biologijos mokytoja Lina Guobienė