Lietuva- Ukraina. Ar problemos tos pačios?

Šiandien, kaip įprastai ketvirtadienį bendravome su mokykla iš Ukrainos. Nors mūsų komanda šiek tiek nubyrėjo, bet ją buvo papildęs naujas mokinys. Šiandienos tema buvo socialiniai tinklai, kas tai yra, kaip jie kenkia mūsų sveikatai ir kokie tinklai populiarūs yra Ukrainoje ir Lietuvoje. Diskutuojant ir žiūrint mokinių pristatymus supratom, kad populiarus yra Facebook ir Instagram. Ukrainos kolegos taip pat pasidalino apie saugumą ir kad šiuo metu tai yra labai svarbu. Mes savo ruožtu papasakojome apie kibernetines atakas, kai buvo grasinta susprogdinti tai vieną tai kitą šalies mokyklą. Mokytoja Neringa papasakojo apie mobiliųjų telefonų dėžutes, kurias mokiniai naudoja, kaip saugos garantą, kad mokykloje galėtų turėti telefoną ir juo nesinaudoti pamokų metu ne mokymosi tikslais. Mokytojos diskutavo apie įvairias programėles skirtas mokiniams ir daugelį jų naudojam ir mes ir ukrainiečiai. Mokytoja Neringa nori padėkoti 10 kl. mokiniams, kurie jai padeda rengiantis susitikimams: Ernestai, Ramunei, Aurimui ir Dominykui, o taip pat ir mokytojai Redai.

Anglų kalbos mokytoja Neringa