Dalyvavome Lietuvos badmintono taurės varžybose

Šių metų lapkričio 11 d. vyko 18-osios Lietuvos badmintono taurės 4-ojo etapo varžybos. Jose iš Kelmės, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Tauragės ir Prienų dalyvavo 78 žaidėjai. Vilnius ir Kaunas išstatė po 4 komandas. Mūsų mokyklą ir miestelį U13 grupėje atstovavo: Nojus Bukota ir Andrius Pašiškevičius. U17 grupėje: Aidas Vaitkus, Kęstas Zenkevičius, Aurimas Vitkauskas ir Vytenis Vinickas. Vaikinai žaidė vienetus ir dvejetus. Žaidimų metu visi mūsų žaidėjai iškovojo pergalių, patyrė ir pralaimėjimų. Geriausiai sekėsi žaisti dvejetus. Nojus ir Andrius iškovojo 8 vietą, Aidas ir Kęstas 13 vietą, Aurimas ir Vytenis 10 vietą. Mokiniai džiaugėsi iškovotomis pergalėmis ir laukia sekančių turnyrų, kur turės galimybę pasiekti geresnių rezultatų ir įveikti buvusius varžovus.

Badmintono būrelio informacija