Karpinių paroda mokyklos muziejuje

Mokyklos muziejuje veikia mokytojos Laimutės Andriukevičienės karpinių iš popieriaus  paroda. Kiekvienas karpinys turi savitą atsiradimo istoriją, atspindi autorės mintis ir svajones.

Kūriniui užgimti užtenka mažyčių žirklučių, bet jos turi būti aštrios, ne visos tinka  – sako mokytoja. Kurdama karpinius viena ranka valdo žirklutes, stengiasi kirpti kruopščiai, gražiai, žiūri, kad nepažeistų kerpamų detalių ar saugosi nuo galimybės įsikirpti į pirštą. Kita ranka sukioja popierių, vėliau savo kūrinį atsargiai išskleidžia, pamato, kas sukurta.

Mokyklos mokinių visuotinio tėvų susirinkimo metu tėveliai pasigrožėjo mokytojos Laimutės karpiniais.  Dabar karpinių  iš popieriaus paroda veikia mokyklos muziejuje. Mokyklos mokytojai ir mokiniai  gali pasidžiaugti daug kantrybės reikalaujančiais kūrybiniais darbais.

Ačiū mokytojai Laimutei už galimybę pasigrožėti popieriaus karpiniais, kurie skleidžia šviesą, šilumą ir gėrį.

Linkme mokytojai naujų  kūrybinių minčių.

Būrelio ,,Kuriame muziejų“ narių vardu mokytoja Ramutė