Papildėme kompetencijų bagažą

Birželio 6 dieną mūsų mokyklos 5- 10 klasių netradicinės veiklos prasidėjo mokinių matematikos, technologijų ir gamtamokslinių projektinių darbų pristatymu. Išgirdome daug įdomių dalykų apie ornamentus, mozaiką, matavimo vienetus. Sužinojome apie mūsų apylinkėse augančių vaistažolių rūšis ir jų naudą. Loginio mąstymo ir greitos reakcijos prireikė kitose užduotyse: kiekviena klasė brūkšninių kodų pagalba turėjo išsiaiškinti užduočių maršrutus, susirasti stoteles ir jose atlikti komandines užduotis. Prireikė visko: matematikos, technologijų, lietuvių ir anglų kalbų bei gamtos mokslo žinių. Paskutinis veiklos etapas - tangrama. Mokiniai turėjo sukurti darbą iš turimų geometrinių figūrų.

Šios dienos veiklos suteikė galimybę pasitikrinti, pasikartoti, pritaikyti žinias kitokioje aplinkoje, atlikti integruotas dalykines užduotis. Netradicinės pamokos - tai vienas iš labai aktyvių būdų mokiniams pagilinti savas kompetencijas.

Matematikos mokytoja Danutė Petraškienė ir technologijų mokytoja Loreta Matulevičienė