Žalioji pamoka Degsnės maumedyne

Gegužės 24 d. mūsų mokyklos 6 klasės mokiniai dalyvavo tiriamojoje veikloje Degsnės maumedyne. Degsnės miško maumedynas yra saugoma teritorija.

Mokiniai skubėjo pamatyti aukščiausią Lietuvos medį- europinį maumedį. Medžio aukštis siekia 49 metrus, o kamieno apimtis 1,3 m aukštyje - 1,86 metrus. Grožėjosi šalia aukščiausio medžio augančiais kitais maumedžiais, kurių aukštis siekia 42 metrus. Aptarėme miško medžių, krūmų, žolinių augalų rūšinę įvairovę, ardus. Pasiskirstę į grupes mokiniai kruopščiai atliko užduotis.

Šioje netradicinėje pamokoje mokiniai praplėtė žinias apie Lietuvos miškų augmeniją, gyvūniją, priežiūrą ir saugojimą.

Biologijos mokytoja Lina Guobienė