Sveikatingumo diena

Gegužės 3 dieną Prienuose vyko tradicinis rajono pradinių klasių mokinių Sveikatingumo festivalis „Mes galime“. Renginį organizuoja Prienų ir Birštono naujienų portalas „Krašto vitrina“ su dideliu būriu rėmėjų.

Tarp gausaus 400 dalyvių skaičiaus renginyje dalyvavo ir 24 mūsų mokyklos mokiniai, 6 komandos, kurios varžėsi estafetėse. Komandoms vadovavo mokytojos Danguolė Stanaitienė ir Gražina Antanavičienė. Džiugino puikus oras, geras vaikų nusiteikimas sportuoti. Visi dalyviai gavo po sportinio indėlio įvertinimą-medalį. Besidomintieji vaikai dalyvavo rėmėjų siūlomose rungtyse, kur taip pat buvo galima laimėti prizų ar susipažinti su Policijos, Priešgaisrinės tarnybos atstovų profesijomis, padraugauti su šuniuku Amsiu.

Mūsų mokykla dalyvauja tarptautinėje Sveikatos stiprinimo programoje, pagal kurią mokiniai mokosi rūpintis savo ir kitų sveikata. Šiemet  „Sveika mokykla“ mini 30-metį. Visi žinome, kad  aktyvi fizinė veikla nuo mažens–vienas iš geros žmogaus sveikatos rodiklių.

Tad mokome ir mokomės gyventi sveikai!

Gražina Antanavičienė