Kur IT žinios bei gebėjimai gali praversti?

Vis dar snieguotą kovo 13 dieną mokykloje vyko dešimtokų bandomasis PUPP IT kabinete. Kadangi kabinetas buvo užimtas, tai atsirado proga nuveikti kažką prasmingo ir be kompiuterių. Pasitarę su penktokais nusprendėme sužinoti, kur kompiuteris praktiškai pritaikomas mokykloje. Šįkart pasisvečiavome pas mokyklos buhalterę Dalią Žvirblienę, kuri mus mielai trumpam priėmė. Nenorėjome ilgiau, o  ir negalėjome trukdyti jos svarbaus ir atsakingo darbo. Per pakankamai trumpą laiką Dalia penktokams paaiškino, kaip šiais laikais kompiuteris palengvina darbą, kokias programas naudoja buhalteriniuose skaičiavimuose, kokius duomenis apdoroja kompiuteriu, bei atkreipė dėmesį į pačią profesiją, jos svarbą ir dabartines buhalterių darbo sąlygas. Mokiniai pripažino, jog šis darbas yra vienas iš įdomesnių ir švaresnių.

Dėkojame mokyklos buhalterei Daliai, linkime sklandaus darbo skaičiuojant algas.

Penktokai su IT mokytoju