Dalyvavome rajono mokinių badmintono varžybose

Kovo 8 dieną, Prienų sporto centre, vyko rajono mokyklų mokinių komandinės badmintono varžybos. Varžybose dalyvavo ,,Žiburio“ gimnazijos, ,,Revuonos“ pagrindinės, Pakuonio pagrindinės ir mūsų mokyklos mergaičių ir berniukų komandos. Mūsų mokyklą atstovavo: Austėja Pašiškevičiūtė, Milena Lepeškaitė, Romena Tiauterytė, Vytenis Vinickas, Aurimas Vitkauskas ir Andrius Pašiškevičius. ,,Žiburio“ gimnazijos ir ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos komandose žaidė buvę mūsų mokiniai - Ąžuolas ir Rokas Barkauskai. Jų aukšto meistriškumo lygis šioms mokykloms ir lėmė pagrindinius laimėjimus. Mūsų mokyklos berniukų komandai nepavyko įveikti šių dviejų mokyklų. Nugalėjus Pakuonio pagrindinės mokyklos berniukų komandą, mūsiškiai iškovojo 3- ąją vietą.

Austėjai ir Milenai pavyko nugalėti ,,Žiburio“ gimnazijos ir ,,Pakuonio“ pagrindinės mokyklos mergaites. Po įtemptos kovos pralaimėta tik ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos mergaitėms ir iškovota 2- a vieta rajone ir sidabro medaliai. Mūsiškės mokosi penktoje ir šeštoje klasėje, joms teko kovoti su žymiai už save vyresnėmis varžovėmis. Tai teikia vilties kad sekančių metų varžybose galime siekti ir aukštesnių rezultatų.

Badmintono būrelio informacija