2015–2016 m.m.

Euro-eko-dirbtuvėse

Lietuvos Respublikos Seimas 2016 metus paskelbė bibliotekų metais, kurių tikslas – siekti atgaivinti bibliotekas. Taip pat organizuoti įvairius renginius, kurie leistu visuomenei tobulėti, ugdant pilietiškumą ir kultūrą.

Gegužės 4 d.  mokyklos bibliotekininkė kartu su 4 klasės mokiniais ir jų mokytoja Gražina Antanavičiene buvo pakviesti į miestelio biblioteką, kurioje vyko  kūrybinės euro-eko-dirbtuvės. Vaikams buvo surengta viktorina, kurios metu visi turėjo puikią progą susipažinti su Europos Sąjungos valstybėmis ir jų sostinėmis, žemėlapyje surasti Europos Sąjungai priklausančias šalis ir pagaminti Europos Sąjungos vėliavas. Dėkojame miestelio bibliotekininkėms už šaunų renginį ir tikimės malonaus bendradarbiavimo ateityje.

Bibliotekininkė Agnė Mitrulevičienė