author footer link can be edited or disabled only in full version

2015–2016 m.m.

Baigėsi 11-osios Lietuvos badmintono taurės varžybos

Populiarinant badmintoną, bei suteikiant galimybę dažniau rungtyniauti, Lietuvos badmintono federacija kiekvienais metais organizuoja Lietuvos badmintono taurės varžybas. Šios varžybos vykdomos suaugusiųjų ir jaunimo skirtingo pajėgumo grupėse. Lietuvos taurėje žaidžiama keturi etapai. 2015 -2016 metais Lietuvos taurės varžybose sėkmingiausiai pasirodyta jaunimo B grupėje. Merginų vienete žaidė 21-a žaidėja. Susumavus 4 - ių etapų rezultatus - pirmąją vietą respublikoje iškovojo Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinė, klubo ,,Svajonė" žaidėja Gerda Trakymaitė. Susumavus merginų dvejeto rezultatus Gerda taip pat iškovojo pirmąją vietą šalyje. Kiek netikėtai į stipriausių žaidėjų grupę pateko ir mūsų mokinė Rasa Radžiūnaitė. Po keturių etapų Rasa Radžiūnaitė iškovojo antrąją vietą šalyje. Mišriųjų dvejetų varžybose antrąją vietą iškovojo ir mūsų mokinys Darius Mieliauskas.{akgallery}