2013–2014 m.m.

„Vėl saulelė atkopdama budino svietą“

Nemuno kilpų regioninio parko Birštono lankytojų centre vyko piešinių konkurso „Vėl saulelė atkopdama budino svietą“, skirto K.Donelaičio metams paminėti, apdovanojimų šventė. Susirinkusieji grožėjosi mokinių piešiniais, kuriuose šypsojosi saulė, savo šiltus spindulius siųsdama žemei, žmonėms, augalams, gyvūnams, paukščiams. Akį džiugino pražydusios pirmosios pavasario gėlės, skleidžiantys pumpurus medžiai, linksmai čiurlenantys upeliai. Šiame konkurse dalyvavo gausus būrys mūsų mokyklos mokinių. Konkurso laureatais tapo III klasės mokiniai Matas Golmanas ir Gabija Savickaitė, kurie buvo apdovanoti Seimo nario V.Kamblevičiaus padėkomis ir dovanomis. Nemuno kilpų regioninio parko padėkomis buvo apdovanoti III klasės mokinys Martynas Šarauskas, ketvirtokės Karolina Miliauskaitė ir TomaPetraškaitė, II klasės mokinė Airida Ališauskaitė, aštuntokės Ernesta Kurapkaitė ir Simona Lopetaitė. Seimo nario V.Kamblevičiaus padėkomis buvo apdovanotos mokytojos Gražina Antanavičienė, Irena Petraškienė, Ramutė Švedienė ir Ona Žvirblienė, parengusios mokinius šiam konkursui.

Pradinių klasių mokytoja Irena Petraškienė