2013–2014 m.m.

PROJEKTAS „SVEIKATIADA"

Nuo 2013 m. rugsėjo mėnesio dalyvaujame nacionaliniame sveikos gyvensenos projekte „Sveikatiada“.

PROJEKTAS „SVEIKATIADA" - socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklose. Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas mokyklų bendruomenėms, kurios kviečiamos smagiai ir mokiniams patraukliomis priemonėmis - žaidynėmis, viktorinomis, mankštomis, šokiais bei kita netradicine aktyvia veikla per pamokas, pertraukas ar po pamokų - ugdyti supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą. Juk sveikai gyventi gali būti smagu!

PROJEKTO TIKSLAS - formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokymo įstaigų bendruomenėse, kuriant sistemingą mokytojams lengvai pritaikomų ir moksleiviams patrauklių bei inovatyvių ugdymo priemonių visumą bei organizuojant šių priemonių įgyvendinimą.

PROJEKTO VIZIJA  - užauginta nauja karta, neturinti sveikatos problemų, susijusių su netinkama mityba, antsvoriu, menku fiziniu aktyvumu bei gebanti atlikti informuotus sprendimus mitybos bei fizinio aktyvumo srityse.

SVEIKATOS AMBASADORĖ (KURATORĖ) BALBIERIŠKIO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE – Daiva Alaveckienė.

SVEIKATOS AMBASADORĖ (KURATORĖ) KUNIGIŠKIŲ PRADINIO UGDYMO SKYRIUJE – Danguolė Stanaitienė.