2013–2014 m.m.

Integruota pamoka pirmoje klasėje ,,Žaidžiame pasaką“

Lietuvių liaudies patarlė sako, kad ,,daug rankų didelę naštą pakelia“. Šešiolikos pirmokų rankomis papuoštoje klasėje susirinko jų mokytojai, Auksės mama ir močiutė Birutė. Mokiniai, išklausę mokytojos sekamos pasakos apie Kalėdas, iš molio lipdė angelą. Pirmokai su logopede Jolita Adamoniene žaidė kalbinius žaidimus, su mokytoju Sauliumi Kondrotu giedojo kalėdines giesmes. Visi pamokoje dalyvaujantys žaidė ,,Senio besmegenio“ žaidimus, organizuojamus mokytojos Ramutės Švedienės. Auksės močiutė išmokė, kaip reikia prakalbinti ,,Senį Besmegenį.

Kartu su savo mažaisiais draugais PUG vaikais ir jų pedagoge Daiva Alaveckiene, vadovaujami mamos Jolitos, gaminome kalėdinius eglutės žaislus. Vaikams patiko iš siūlų pagamintą žaislą, tarsi mostelėjus stebuklų lazdele apipurkšti dažais. Visų kartu pagamintais žaislais papuošėme savo klasę. Pirmokai pamoką baigė ,,virdami draugystės sriubą“, į kurią dėjo šaukštą draugystės, žiupsnelį kantrybės, šaukštelį kūrybos, saują kalėdinio laukimo, dvi saujas pagarbos ir vieną didelį ačiū mamai, močiutei ir savo mokytojams.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Pirmokų mokytoja Ramutė Švedienė