2013–2014 m.m.

Atminties kelias

2013 m. rugsėjo 23 d. mokykloje vyko Lietuvos žydų genocido aukų atminimo paminėjimo pamoka (renginys) ,,Atminties kelias“.

Jame dalyvavo mokyklos mokytojai ir mokiniai, Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai, miestelio bendruomenės, seniūnijos, kultūros centro atstovai, svečiai iš Izraelio Jakobas Kacas ir jo žmona.

Renginį organizavo ir  vedė  mokyklos tolerancijos centro vadovas, mokytojas  Vitas Rymantas Sidaravičius, dainavo Neringa Senavaitytė, apie savo gyvenimą pasakojo Jakobas Kacas, dailės parodą apie žydų gyvenimą ir atminimo kelią parengė dailės mokytoja Ona Žvirblienė.

Po šio renginio mokytojas su mokiniais nuvyko į Prienų žydų masinio žudymo vietą, paliko akmenėlius su nužudytų balbieriškiečių žydų vardais ir pavardėmis.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

mokyklos mokytojas Vitas Rymantas Sidaravičius