author footer link can be edited or disabled only in full version

2011–2012 m.m.

Badmintono turnyruose

Praėjusį savaitgalį (lapkričio 26 – 27 d.) Balbieriškio badmintonininkai vienu metu dalyvavo dvejuose – Vilniuje ir Klaipėdoje vykusiuose turnyruose. Vilniuje vykusiame Lietuvos makabi Vilniaus "Grand prix" badmintono čempionate kartu su stipriausiais šalies badmintonininkais žaidė Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai Neringa Žvirblytė, Mantas Šatrauskas, Matas Kavaliauskas bei "Svajonės" klubo nariai Aurimas Kurapka ir Dalius Juodsnukis.

Žaidžiant vyrų vienetą

Mantas Šatrauskas iškovojo 6 vietą,Dalius Juodsnukis 7 vietą,  Aurimas Kurapka 9 vietą, Matas  Kavaliauskas 11 vietą (iš 16 dalyvių).

Žaidžiant vyrų dvejetą

Mantas Šatrauskas ir Aurimas Kurapka iškovojo 4 vietą , o Matas Kavaliauskas ir Dalius Juodsnukis 6 vietą  (iš 11 porų)

Žaidžiant moterų vienetą

Neringa Žvirblytė iškovojo 4 vietą (iš 11 dalyvių), o žaidžiant moterų dvejetą Neringa Žvirblytė ir Justina Kecoriūtė 3 vietą (iš 9 porų)

Jaunieji badmintonininkai Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai – Eitvydas Seilius, Osvaldas Aliulis, Aistė Kurapkaitė, Meda Kavaliauskaitė, Gerda Trakymaitė ir Ernesta Kurapkaitė (atstovaujantys U-15 ir u-13 amžiaus grupes) žaidė Klaipėdoje Žemaitijos taurės antrojo etapo turnyre.

Sėkmingiausiai kovojo Eitvydas Seilius, tik finale nusileidęs, pajėgiam tauragiškiui P. Bartušiui. Žaidžiant vyrų dvejetą poroje su Osvaldu Aliuliu Eitvydas taip pat iškovojo antrąją vietą. Pagirtinai žaidė Gerda Trakymaitė – 5 vieta, (iš 24 dalyvių),

Aistė Kurapkaitė 6 vieta, Meda Kavaliauskaitė 7 vieta (iš 14 dalyvių). Žaidžaint moterų dvejetą Aistė ir Meda (U-15 grupėje) iškovojo 3 vietą, o Gerda ir Ernesta (U-13 grupėje) taip pat iškovojo 3 veitą.{akgallery}