2011–2012 m.m.

Mes treti respublikoje!

Šių metų rugsėjo 24-25 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių badmintono varžybos. Varžybose dalyvavo 10 stipriausių respublikos badmintono komandų iš Vilniaus, Kauno, Tauragės, Klaipėdos, Šakių, Raseinių, Kelmės, Kretingos ir mūsų Prienų rajono. Pagal federacijos nuostatus Vilnių galėjo atstovauti dvi miesto komandos. Vadovaujami mokytojo R. Sidaravičiaus Prienų rajoną šiose varžybose atstovavo  Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai - Mantas Šatrauskas, Matas Kavaliauskas, Eitvydas Seilius, Meda Kavaliauskaitė, Aistė Kurapkaitė, Rytė Kurapkaitė ir Neringa Žvirblytė.

Po įtemptos dviejų dienų kovų, aplenkę pajėgias Vilniaus, Kauno, Šakių, Kelmės ir kitas komandas mūsų mokiniai, surinkę 423 įskaitinius taškus iškovojo trečiąją vietą. Tai daugeliui buvo didelė staigmena, nes nebuvo tikėtasi tokio mūsiškių pasirodymo. Varžybų metu vyko ir komandų vadovų - trenerių veiklos reitingavimas. R. Sidaravičius - trečias respublikoje.

Spalio viduryje laukia ne ką mažiau atsakingos trylikamečių ir penkiolikmečių žaidėjų varžybos Tauragėje, o lapkričio mėnesį Klaipėdoje.{akgallery}

Ovidijus Kavaliauskas