2010–2011 m.m.

BMT 1 projekto V grupės susitikimas Vilniuje

Kai žvejai užmeta tinklus jie tikisi sugauti kuo daugiau ir stambesnių žuvų. Taip ir BMT projektas į savo tinklus įtraukia vis daugiau naujų mokyklų, trokštančių ne tik drauge spręsti problemas, bet ir bendrauti bei bendradarbiauti. Kol naujosios mokyklos dar tik mokosi, tyrinėja problemas, ieško bendraminčių, senosios projekto dalyvės kuria BMT bendradarbiavimo kultūrą ir puoselėja tradicijas. Savas tradicijas turi ir mūsų V grupė, jungianti 6 mokyklas: Balbieriškio pagrindinę, Elektrėnų ir Vilniaus ,,Genio“ pradines, Alytaus Jotvingių, Kražių ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijas.

Kadangi mūsų mokyklos komandai vadovauja direktorius Stasys, o ,,Genio“ pradinei-direktorė Stasė, tai jau tapo gražia tradicija BMT metų veiklas apibendrinti vis kitoje mokykloje, kartu pagerbiant ir Stasius arba dar paprasčiau paminint svogūnų dieną. Šiemet mus maloniai priėmė ,,geniukai“, o komandoms problemą iškėlė mokinukai užduodami klausimą ,,Kodėl vaikai nevalgo svogūnų?“. Plušėjo komandos ruošdamos namų darbus,atsakinėdamos į klausimus, dainuodamos karaokė ir net besimokydamos šokti linijinius šokius, bet be mokinių pagalbos problemos išspręsti nesugebėjo. O atsakymas paprastas – argi čia problema, kad nevalgo svogūnų? Tad kartais mes susikuriame problemas, kur visai mokiniai jų nemato.

Dagiau nuotraukų fotogalerijoje