2010–2011 m.m.

Sveikiname!

Balbieriškio bendruomenės šventinėje vakaronėje ,,Palydėkim metus“ buvo teikiamos įvairios nominacijos.  Džiugu, kad mokyklai buvo įteikta nominacija ,,Mandagiausia įstaiga“, pradinių klasių mokytojai Aldonai Krilavičienei ,,Metų mokytojo“, Neringai Žvirblytei - ,,Metų pirmūno“, o mokytojui Vitui Rymantui Sidaravičiui - ,,Metų patrioto“ nominacijos.

Bendruomenės pirmininkas Saulius Narūnas ir šokių kolektyvo ,,Ringis“  vadovas Raimundas Markūnas padėkos raštus už pagalbą  organizuojant tradicinį respublikinį  vidutinio amžiaus žmonių šokių festivalį ,,Ringio ringiai“ įteikė mokyklos direktoriui Stasiui Valančiui ir vaikų šokių būrelio vadovei Ramutei Švedienei.

Sveikiname nominatus, linkime tolimesnio pasisekimo, ryšto ir neišsenkančių kūrybinių idėjų.{akgallery}

Mokyklos bendruomenė